Pohľadový betón z rolky

Dizajnová imitácia skutočného betónu na nerozoznanie od originálu. Pohľadový betón z rolky je ohybný, jednoducho a rýchlo aplikovateľný vo vašom interiéri.

Flexibilná imitácia betónu sa použiva ako obklad v interiéri.

Ohybná imitácia betónu v podobe rolky, zhotovená z minerálnych plnív. Povrch  je vernou napodobeninou skutočného betónu, veľmi príjemnou na dotyk. Štruktúra a farebné prevedenie sú vytvárané ručne a každá rolka je preto originál.   

Rozmery plátu sú 200x100cm.

Produkt je svojou širokou škálou použitia a jednoduchou aplikáciou vhodný tak pre architektov a dizajnérov, ako aj pre domácich majstrov.

Vhodné na interiérové steny, zásteny, krby, stĺpy, steny za kuch. linkami, nábytok …

Variabilita ukladania  je veľmi široká. Betón z rolky môžete aplikovať vodorovne, zvislo, v pôvodnej veľkosti plátov alebo narezaný na menšie rozmery, so špárou alebo bez nej.

Flexibilný plát je možné aplikovať na bežné savé , ale s použitím správnych prostriedkov aj na nesavé podklady ako sklo, PVC, obklady, dlažbu, nábytok, drevo atď.

Pohľadový betón KLASIK

Pohľadový betón z rolky v povrchovom prevedení KLASIK. Klasické, jemné povrchové prevedenie s cieľom dokonalej imitácie betónových povrchov

Pozrite si aj farebné prevedenia povrchu Klasik.

 

 

 

 

 

 

 

Pohľadový betón WOOD – s odtlačkom debnenia

 

Pohľadový betón z rolky v povrchovom prevedení WOOD. Toto povrchové prevedenie má výraznú 3D štruktúru cieľom dokonalej imitácie odtlačku šalovacích dosiek.

Pozrite si aj farebné prevedenia povrchu WOOD.